U Power

U Power Greenland UK S3 SRC İş Ayakkabısı

  • AYKUP001
  • TÜKENDİ

2.021,39 +kdv
2.223,53

U Power Greenland UK S3 SRC İş Ayakkabısı

 
Upower Saya: 
Reflektörlü. topuk ve burun kısmı polimer takviyeli, suya dirençli deri
 
Upower Astar: 
Nefes alabilir özelliği ile özel hava kanallı Wing Tex aster. Mikro hücreleri ile nemi ve ısıyı dışarı atar, dolgu yapısı ile konfor sağlamaktadır.
 
Upower Kompozit Burun
Nefes alabilen su geçirmez mabranlı, gözenekli Air Toe Kompozit burun koruyucu asimetrik gözenekleri ve su geçirmeyen, nefes alabilen mebran yapısıyla yoğun kullanım sonrasında bile ayağın kuru ve serin kalmasını sağlarken en yüksek güvenlik standartlarını da karşılar. (Kompozit Burun Ağırlığı: 50gr dır.)
 
Upower Ara Taban: 
Metal içermeyen Save Flex Plus ile batmaya, delinmeye dayanıklı ara taban. Klasik çelik tabanlara göre çok daha hafif, esneyen yapılı, sayası sayesinde bütün tabana tam koruma.
 
Upower Tabanlık : 
Ergo Dry çalışmaları ile ayak yapısına özel tekstil kumaştan kaplama çift kat yoğunluklu anatomik ayak tabanlığı ayağı kuru ve serin tutar, anti bakteriyeldir.
 
Upower Orta Taban: 
Poliüretan orta tabanı konfor sağlar, düşük yoğunluktadır.
 
Upower Dış Taban: 
Kolay temizlenebilen poliüretan taban. Laminer yapısı ve kaymaya karşı direnç arttırıcılı profil ve denge kanalları, sıvıların ve birikintilerin tahliyesine yardımcı profiller, darbe emen, ayak stresi azaltıcı yastık yapılı.
 
Upower Kalıp:
Ayak yapıları ve kullanım şartları farklı zorluk seviyeleri altında incelenmiş ve doğal konfor kalıp sistemleri geliştirilmiştir. Gün boyu kullanılabilen rahat ve sorunsuz ayakkabı ile konforlu çalışma sunulmaktadır.
 
Stress Out Sistem:
Ayak stresini yok eden, yürüme esnasında konfor sağlayan özel yastıklı ayakkabı dili. Dil kısmına yerleştirilen farklı yoğunluk seviyelerinde pedlerin kombinasyonu ve anatomik destek bölümlerinden, orijinal LYCRA malzemesi kullanılarak özel tasarlanmıştır. Estetik ve teknolojinin karışımı ile yeni bir heyecan ve yeni bir bakış açısı. Güvenlik konusunda yeni bir yaklaşım tarzı.
u-power iş ayakkabı çeşitleri, upower iş ayakkabıları

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı