Hakkımızda

Polat İş Güvenliği, 1972 yılında iş güvenliği sektöründe faaliyet göstermek amacıyla Polat Eldiven ismi ile Bursa’nın Gemlik ilçesinde kurulmuştur. Ticari faaliyetlerine hem normal hayatta hem de endüstriyel çalışma hayatında kullanılabilir örgü iş eldivenleri ve koruyucu kolluklar üreterek başlayan Polat Eldiven,  başarılı iş hayatına ürettiği eldiven çeşitlerini çoğaltarak devam etmiştir.
Aradan geçen onlarca yılda iş güvenliği ve sağlığı sektörüne eldiven dışında ürünler de ekleyen Polat Eldiven, ticari faaliyetlerine Polat İş Güvenliği ismi ile devam etme kararı alarak 2015 yılı itibari ile hizmetlerine Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde devam etmektedir.
Polat İş Güvenliği 2016 yılının başında, iş güvenliği ve sağlığı sektöründe biriktirdiği 44 yıllık tecrübesini daha fazla müşteri ile paylaşabilmek ve tüm Türkiye’ye kaliteli ürün ulaştırmak amacıyla iş güvenliği malzemeleri online satış projesi olan www.polatoutlet.com‘u hayata geçirdi. İş eldivenleri, kulaklıklar, toz maskeleri, iş ayakkabıları, iş elbiseleri, ikaz yelekleri, yönlendirici levhalar gibi pek çok iş güvenliği ürününü tek bir adreste toplayan www.polatoutlet.com; müşterilerine hızlı, kaliteli ve güvenli bir alışveriş keyfi yaşatmaya devam etmektedir.
 
MİSYONUMUZ
İhtiyaç duyulan alanlarda nitelikli iş güvenliği malzeme ve ürünlerini, hızlı ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile müşterilerimizle buluşturmak.
 
VİZYONUMUZ
Kaliteli ve fark yaratan ürünlerimiz ile faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde sektörün lideri olmak, sahip olduğumuz kurum duruşu ile önce ülkemizde daha sonra ise dünya çapında örnek bir marka olmak ve bu özelliğimizi sürdürülebilir kılmaktır.
 
DEĞERLERİMİZ
·         En yüksek seviyede müşteri memnuniyeti
·         Dürüst, şeffaf ve adil iş yapma anlayışı
·         Yenilikçi, iş geliştirici ve faydacı çalışma anlayışı
·         Müşteri, çalışan ve tedarikçi odaklı iş yapma anlayışı
·         Kanunlara, yasalara ve toplum ahlak kurallarına saygılı çalışma anlayışı
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı