U Power

U Power Class S2 SRC İş Ayakkabısı

  • AYKUP007
  • TÜKENDİ

1,69 +kdv
1,83

U Power Class S2 SRC İş Ayakkabısı

 
Upower Saya: 
Reflektör etkili, suya dirençli vidala derili
 
Upower Astar: 
Nefes alabilir özelliği ile özel hava kanallı Wing Tex aster. Mikro hücreleri ile nemi ve ısıyı dışarı atar, dolgu yapısı ile konfor sağlamaktadır.
 
Upower Alüminyum Burun
Nefes alabilen su geçirmez mabranlı, gözenekli Air Toe Alüminyum burun koruyucu asimetrik gözenekleri ve su geçirmeyen, nefes alabilen mebran yapısıyla yoğun kullanım sonrasında bile ayağın kuru ve serin kalmasını sağlarken en yüksek güvenlik standartlarını da karşılar. (Alüminyum Burun Ağırlığı: 54gr dır.)
 
Upower Ara Taban: 
Yok
 
Upower Tabanlık : 
Ergo Dry çalışmaları ile ayak yapısına özel tekstil kumaştan kaplama çift kat yoğunluklu anatomik ayak tabanlığı ayağı kuru ve serin tutar, anti bakteriyeldir.
 
Upower Orta Taban: 
Poliüretan orta tabanı konfor sağlar, düşük yoğunluktadır.
 
Upower Dış Taban: 
Yeni nesil teknopolimer özellikli U-grip taban
 
U Grıp Taban Özellikleri: 
Tutunmayı ve kavramayı arttırıcı 90 derece blok profil, kayma direncini arttıran yaygın yüzey denge kanalı, sıvıların tahliyesini arttıan yüksek profil, ayak dengesini arttıran yanal destekli profiller, darbe emme özellikte ve ayak stresi azaltıcı hava yastığı hücreleri
 
Upower Kalıp:
Ayak yapıları ve kullanım şartları farklı zorluk seviyeleri altında incelenmiş ve doğal konfor kalıp sistemleri geliştirilmiştir. Gün boyu kullanılabilen rahat ve sorunsuz ayakkabı ile konforlu çalışma sunulmaktadır.
 
Stress Out Sistem:
Ayak stresini yok eden, yürüme esnasında konfor sağlayan özel yastıklı ayakkabı dili. Dil kısmına yerleştirilen farklı yoğunluk seviyelerinde pedlerin kombinasyonu ve anatomik destek bölümlerinden, orijinal LYCRA malzemesi kullanılarak özel tasarlanmıştır. Estetik ve teknolojinin karışımı ile yeni bir heyecan ve yeni bir bakış açısı. Güvenlik konusunda yeni bir yaklaşım tarzı.
upower iş ayakkabı çeşitleri ve fiyatları, u-power iş ayakkabısı

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı