Drager

Drager X-plore 1710 FFP1 Ventilli Odour Toz Maskesi

  • TOZDR006
  • TÜKENDİ

1,56 +kdv
1,69

Drager X-plore 1710 FFP1 Aktif Karbonlu Ventilli Toz Maskesi

 
 
Ortaya çıkan kötü kokular sebebiyle ilave edilmiş aktif karbon katmanının yanı sıra katı ve sıvı parçacıklar karşısında sağlam koruma sağlar.

Sanayilerde, madenciliklerde, özel ticarette, tarımda ve hizmet sektöründe karşılaşılan ince tozların yanı sıra katı ve sıvı parçacıklar karşısında sağlam koruma sağlar.

CoolSAFE filtre malzemeleri, performans sahibi filtre sistemlerini ile çok düşük solunum direnci özelliğini entegre ederek mükemmel koruma sağlar. Yüksek toz oranı içeren ortamlar içerisinde yapılan testler ile tıkanmaya karşı dayanıklılıkları kanıtlanmıştır.

CoolMAX solunum valfı yani ventili, alçak solunum direnci ile nefes alıp vermeyi kolaylaştırır. Verilen sıcak ve nemli havayı ise dışarı atar ve serinliği korur.

VarioFLEX kafa ayar kayışı kolay takılabilen, dayanıklı ve elastik bir kumaş askıdır. Saçların sıkışmasını engelleyen esnekliğinin yanı sıra farklı boyuttaki başlar için kullanışlıdır.

Rahat takılan iç astarı yumuşaktır ve alerjiye sebep olmaz. Nemi engeller ve uzun süreli kullanımlarda solunum direncini düşük tutar.

Maskeler rahatça katlanabilir ve cepte bile rahatça taşınabilir. Her maske ayrı ayrı ambalajlanır ve temiz kalır.
drager toz maskesi çeşitleri, ventilli odour toz maskesi fiyatları

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı